Elitna prostitutka nađena mrtva u Hajatu?

Izvor: Mondo, 12.Dec.2014, 10:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Elitna prostitutka nađena mrtva u "Hajatu"?

Novosađanka Ivana B. B. pronađena je mrtva u četvrtak ujutru u jednoj od soba u elitnom hotelu “Hajat” na Novom Beogradu, pišu "Naše novine".

Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock

Njeno telo pronašao je jedan od zaposlenih, pa je odmah pozvao policiju i Hitnu pomoć. Kada su lekari stigli u sobu, mogli su samo da konstatuju njenu smrt.

"Pretpostavlja se da je preminula od prekomerne doze droge. Još uvek ne znamo šta je sve uzela. Telo je prebačeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << na Institut za sudsku medicinu kako bi se obavila obdukcija. Nakon rezultata toksikološke analize ćemo znati koji narkotik je uzela i koju količinu", kaže dobro obavešteni sagovornik lista.

Tek posle obdukcije biće zasigurno poznato zašto je umrla. Za sada, prema nalazu lekara, smrt nije nastupila nasilnim putem zbog čega se, u ovom slučaju, ne vodi nikakva istraga - kažu zqa "Blic"u policiji.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.