Eksplozija u dvorištu kuće u Čačku, mladić ostao bez šake

Izvor: B92, 06.Jan.2021, 13:58

Eksplozija u dvorištu kuće u Čačku, mladić ostao bez šake

Čačak -- Jedna osoba teško je povređena u eksploziji, koja se dogodila u dvorištu porodične kuće u selu Pakovraće, kod Čačka

Kako navode mediji, 24-godišnjem F.V. amputirana je leva šaka.

Nesreća se dogodila prilikom izrade improvizovane eksplozivne naprave.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mladić teško povređen u eksploziji u selu kod Čačka

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Jan.2021

Jedna osoba teško je povređena u eksploziji, koja se dogodila u dvorištu porodične kuće u selu Pakovraće, kod Čačka, prenosi Pink...Kako navodi, 24-godišnjem F.V. amputirana je leva šaka...Nesreća se dogodila prilikom izrade improvizovane eksplozivne naprave.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.