Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Jan.2014, 14:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ekonomsko osnaživanje žena
Državna sekretarka Ministarstva energetike, razvoja i zaštite životne sredine Stana Božović, prilikom obilaska Sigurne kuće u Beogradu, poručila je da je prioritet ove vlade ekonomsko osnaživanje žena, kako bi one nakon izlaska iz ove kuće mogle samostalno da žive.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Vlada želi da ekonomski osnaži žene
Izvor: B92, 07.Jan.2014
Beograd -- Prioritet Vlade Srbije je ekonomsko osnaživanje žena, kaže državna sekretarka Ministarstva energetike, razvoja i zaštite životne sredine Stana Božović...Stana Božović je, prilikom obilaska Sigurne kuće u Beogradu, poručila je da je prioritet ove vlade ekonomsko osnaživanje žena,...














