Izvor: Radio 021, 06.Jul.2009, 19:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Egzitovi kamperi na suncu
Iako radovi na izgradnji Egzitovog kampa na Trandžamentu još traju, kamp je otvoren, a prvi kamperi su već pristigli. Prostor je ograđen, instalirani su šatori za izdavanje vaučera i informacije, a na radovima pomažu radnici Gradskog zelenila i Čistoće.
Povezane vesti
Otvoren Egzitov kamp
Izvor: 24sata, 06.Jul.2009
Prostor je ograđen, postavljeni su šatori za informacije i izdavanje vaučera, instalirani pokretni toaleti, slavine i tuševi s toplom vodom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









