Izvor: RTS, 17.Okt.2012, 17:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Efikasniji rad Kliničkog centra
Novi vršilac dužnosti direktora Kliničkog centra Niš doktor Zoran Radovanović najavio je organizacione i kadrovske promene, kako bi se poboljšao rad Kliničkog centra i smanjile liste čekanja za preglede i intervencije.
Vršilac dužnosti direktora KC Niš dr Zoran Radovanović rekao je da je za poboljšanje rada Kliničkog Centra i smanjenje liste čekanja za preglede i intervencije neophodno izvršiti niz organizacionih i kadrovskih izmena.
On je dodao da >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << će pooštriti kontrolu i sankcije za lekare koji pacijente šalju u privatne ambulante.
Institut za radiologiju, koji zbog dobre organizacije rada neće biti reformisan, trebalo bi da u roku od godinu dana dobije još jednu magnetnu rezonancu. Na ovaj pregled se, inače, sada čeka više od osam meseci.
















