Izvor: B92, 28.Apr.2001, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EKSTREMISTI NASTAVLJAJU SA NAPADIMA NA POLICIJU
Albanski ekstremisti u sektoru B kopnene zone bezbednosti nastavljaju da utvrdjuju svoje polozaje i dopremaju naoruzanje i vojnu opremu i stalno oruzano provociraju pripadnike zdruzenih snaga bezbednosti, saopstio je u subotu pres centar u Bujanovcu. Prema istom izvoru, ekstremisti su u petak oko 12.00 casova iz mahale Dzin u selu Depce pucali iz snajpera prema polozajima policije u rejonu Cerevajke, u Presevskoj opstini. Tom prilikom pogodjen je objekat u kojem je smestena policije. Cetiri >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sata kasnije albanski ekstremisti su sa brda Gropac iznad Lucana, u opstini Bujanovac, ispalili nekoliko snajperskih hitaca na pripadnike policije u Lucanu. U napadima niko od policajaca nije povredjen, a na provokacije nije odgovoreno, prenosi Srna.









