Izvor: B92, 14.Maj.2002, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EKSPERTSKE GRUPE ZA NESTALA LICA
Beograd -- U Beogradu su u utorak poceli dvodnevni razgovori ekspertskih grupa Komisije Savezne vlade za humanitarna pitanja i nestala lica i Ureda za zatocene i nestale Vlade Hrvatske o razmeni dokumetacije i dogovora oko postupka ekshumacije i identifikacije lica koji se nalaze na spiskovima trazenja dve zemlje od 1991. do 1995. godine, saopstila je Vlada SR Jugoslavije. Komesar za izbeglice Srbije Sanda Raskovic Ivic najavila je da ce do kraja maja izmedju SRJ i BiH biti potpisan medjudrzavni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sporazum o organizovanom povratku izbeglica. "Taj sporazum ce krajem meseca u Sarajevu sa ministrom za ljudska prava i izbeglice BiH Kresimirom Zubakom potpisati jugoslovenski ministar inostranih poslova Goran Svilanovic", precizirala je ona.














