Džud Lo je novi Dambldor

Izvor: NoviMagazin.rs, 14.Apr.2017, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džud Lo je novi Dambldor

Britanski glumac Džud Lo će u nastavku filma "Fantastične zveri i gde ih naći" igrati čarobnjaka Albusa Dambldora, jednog od najznačajnih likova u čarobnom svetu Harija Potera.

Studio Vorner Bros. naveo je da će Lo u novom filmu igrati Dambldora, a radnja se odvija mnogo godina pre nego što se Hari Poter uopšte rodio.

“Videćemo ga decenijama ranije, gde je Damldor još uvek samo profesor preobražavanja u školi za čarobnjake. On je savremenik Gelerta Grindelvolda, >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << harizmatičnog čarobnjaka koji veruje da su čarobnjaci superiorniji u odnosu na 'normalce'”, navodi se u saopštenju.

Na kraju prvog dela “Fantastičnih zveri” otkrili smo da iza lika Grindelvolda stoji Džoni Dep, koji će istu ulogu tumačiti i u nastavku.

Kroz seriju knjiga o Hariju Poteru smo saznali da su Dambldor i Grindelvold bili bliski prijatelji pre nego što su postali rivali.

Autorka romana Džoan Rouling je u jednom intervjuu otkrila da je oduvek zamišljala Dambldora kao homoseksualca, čija je jedina prava ljubav bila upravo Grindelvold. Međutim, još nije poznato da li će se novi film baviti i tim aspektom odnosa između dva velika čarobnjaka.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.