Džip sleteo u kanjon Đetinje

Izvor: B92, 12.Jun.2019, 16:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džip sleteo u kanjon Đetinje

Automobil užičkih registarskih oznaka sleteo je sa magistralnog puta Užice - Zlatibor u kanjon reke Đetinje, a vozač je, kako prenosi Blic, u teškom stanju.

Džip je sleteo u 150 metara dubok kanjon.

Nesreća se dogodila kod kamenoloma Surduk, a zasad se ne zna koliko je putnika bilo u vozilu koje je, iz još neutvrđenih razloga, izletelo sa puta i palo u ambis.

Na mestu pada je veliki broj vatrogasaca i policajaca, kao i ekipe hitne pomoći.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.