Džejn Fonda kao Nensi Regan

Izvor: Glas javnosti, 28.Mar.2012, 14:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džejn Fonda kao Nensi Regan

LOS ANĐELES - Oskarovka Džejn Fonda u pregovorima je za ulogu supruge nekadašnjeg predsednika SAD Ronalda Regana - Nensi Regan, u filmu Lija Danijelsa.

Film će govoriti o batleru Bele Kuće Judžinu Alenu, koji je radio za osam predsednika SAD-a, prenosi sajt Varajeti.

Fonda (74) poznata je po svom političkom aktivizmu i stavovima koji su suprotni Reganovima koji je bio predsednik od 1981. do 1989. godine.

Glumac Forest Vitaker navodno je u pregovorima >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << za ulogu Alena, dok je poznata voditeljaka Opra Vinfri u pregovorima za ulogu njegove supruge.

Lindona Bejnsa Džonsona i Ričarda Niksona najverovatnije će igrati Liam Nison i Džon Kjuzak, a producenti se nadaju da će snimanje početi ovog leta.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.