Džejms Franko: Sinoć sam bio drogiran

Izvor: Blic, 15.Dec.2013, 20:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džejms Franko: Sinoć sam bio drogiran

Glumac Džejms Franko poznat je po šalama na društvenim mrežama. Poslednje u nizu što je napravio je video u kojem govori da je bio drogiran.

- Bio sam drogiran sinoć. Neko mi je nešto ubacio u krevet - kaže glumac u videu.

Inače, Džejms Franko se proslavio u filmovima "Lovelace" u kojem je glumio Hjua Hefnera, "Milk", "Spajdermen"... a trenutno snima "True Story", "The Labyrinth", "Good People", "The Little Prince".

POGLEDAJTE DŽEJMSOV SNIMAK:

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Džejms Franko: Sinoć sam bio drogiran

Izvor: Dzungla.org, 15.Dec.2013

Glumac Džejms Franko poznat je po šalama na društvenim mrežama. Poslednje u nizu što je napravio je video u kojem govori da je bio drogiran. . OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.