Džastin Timberlejk počeo da ćelavi

Izvor: Blic, 21.Apr.2011, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džastin Timberlejk počeo da ćelavi

Popularni pevač i glumac, Džastin Timberlejk, počeo je da gubi kosu, što mu zaista teško pada, pa na sve moguće načina pokušava da prekrije taj nedostatak.

Tridesetogodišnji pevač, i bivši dečko Džesike Bil, do sada je uvek imao malo dužu kosu, pa su mu prirodne kovrdže dolazile do izražaja, međutim, u poslednje vreme se šiša na skroz kratko.

Razlog tome je što je kosa počela da mu se proređuje.

- Šiša se na super kratko da drugi ne bi primetili. Koristi specijalne šampone i čini sve da uspori proces ćelavljenja, jer se toga grozi - izjavio je izvor blizak zvezdi filma "The Social Network".

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.