Izvor: B92, 18.Jul.2017, 10:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dramatična noć u Splitu, slike govore više od reči
Split -- Dalmacija se i dalje bori s požarima. Najdramatičnije je bilo sinoć u Splitu. Vatra se spustila u grad. Ne može da se diše od dima i pepela.
Očekuje sa da danas u pomoć stignu kanaderi, koji juče nisu uspeli ni da polete zbog jake bure. Pomoć je najavila i vojska, ali i navijači iz Zagreba, Rijeke, Osijeka.
O razmerama ove katastrofe najbolje govore slike.
.
.
.
.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





