Dragišić: Oslobodiću Srbiju straha

Izvor: B92, 26.Apr.2012, 23:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragišić: Oslobodiću Srbiju straha

Užice -- Predsednički kandidat Pokreta radnika i seljaka Zoran Dragišić poručio je da nema toga što nije spreman da uradi da Srbiju oslobodio straha.

Dragišić je naglasio da će posle njegove pobede Srbija biti slobodna zemlja

"Izbori pripadaju narodu i svaki glas je deonica slobode i zato pažljivo gledajte šta ćete sa svojom slobodom",rekao je Dragišić.

On je kazao da se Srbija danas nalazi pod većom okupacijom nego 1941. godine.

"Srbiju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << danas okupira organizovani kriminal koji predstavlja spoj državnih kriminalaca, vlasti i krupnog finansijskog kapitala", rekoa je Dragišić.

On je pozvao Užičane da 6. maja mastilom urade ono što su njihovi preci radili krvlju i istakao da se na izbornoj listi Pokreta radnika i seljaka medju prvih 13 kandidata nalaze trojica Užičana.

I u Užicu Dragišić je izneo uverenje da se sprema kradja na izborima 6. maja.

"Nemojte krasti izbore. Probajte to da uradite i nećete moći nigde da se sakrijete", poručio je Dragišić sa predizborne konvencije na Gradskom trgu u Užicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.