Izvor: Blic, 30.Jan.2014, 14:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Doris okrivila novinare!
Doris Dragović, koja se posle toliko vremena ponovo pojavila u Srbiji, a u Beogradu će uskoro održati veliki koncert, pred kamerama televizije Hepi, u emisiji “Glamur”otkrila je razlog višegodišnjeg odsustva:
- Nije me bilo, jer sam se povukla od medija koji su promenili svoj lični opis, jedno, deset petnaest godina unazad i počeli da igraju po pravilima, na koje ja nisam navikla i nisam naučila. Govorim o vremenu, kada je sve požutilo i prežutilo, I kada su neki bizarni >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dogadjaji i slučajnosti postali važnije od stvarnog zivota.
Hrvatska pevačka zvezda nije želela na Hepi televiziji da odgovara na pitanja o trenutnom stanju diskografije na Balkanu i uopšte aktuelnih muzičkih žanrova, samo je prokomentarisala da je “sve rezultat velikih promena u drustvu, ali to je tema koja bi nas odvela u daleke priče”.
Izričita je u tome da se ne kaje zbog nečeg što je do sada uradila u svojoj karijeri, jer, rekla je, ma koliko uspeh bio mali ili veliki, ili neuspeh – njen je!
O Evroviziji, na kojoj je pre dve decenije ostavila veliki pečat, kao jugoslovenska predstavnica, Doris Dragović je novinaru emisije “Glamur”, rekla:
- To više nije pevačko takmičenje!Danas je sve to postalo takmičenje u tome ko će imati bolja svetla i dima na sceni, sad je važniji i vatromet, a nigde nema pesme!
Najčitanije SADA:
Doris Dragović: Na Evroviziji je sada važniji scenski nastup od pesme!
Izvor: Svet, 30.Jan.2014
Doris Dragović, koja se posle toliko vremena ponovo pojavila u Srbiji, a u Beogradu će uskoro održati veliki koncert, pred kamerama televizije Hepi, otkrila je razlog višegodišnjeg odsustva: - Nije me bilo, jer sam se povukla od medija koji su promenili svoj lični opis, jedno, deset-petnaest...
Doris Dragović: Ma koliko uspeh bio mali ili veliki, ili neuspeh – moj je!
Izvor: Blic, 30.Jan.2014
Doris Dragović, koja se posle toliko vremena ponovo pojavila u Srbiji, a u Beogradu će uskoro održati veliki koncert, pred kamerama televizije Hepi, u emisiji “Glamur”otkrila je razlog višegodišnjeg odsustva:..- Nije me bilo, jer sam se povukla od medija koji su promenili svoj lični opis, jedno,...










