Izvor: Danas, 08.Apr.2018, 14:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dojče Vele: Bolje da ne znaš…
Baba i deda Bobija Gutenbergera su preživeli genocid koji su nacisti izvršili nad Romima i Sintima u Evropi, i o kojem se dugo ćutalo. 75 godina od njihove deportacije iz Ravensburga, on je otišao da prvi put vidi Aušvic. Članak Dojče Vele: Bolje da ne znaš… se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Povezane vesti
Gde su Jugosloveni nekada najviše putovali za Uskrs?
Izvor: Danas, 09.Apr.2018, 09:45
Zemlja najbogatija mineralima u Evropi pre 80 godina bila je – Jugoslavija, pisao je najugledniji londonski ekonomski list “Fajnenšnal tajms”. Članak Gde su Jugosloveni nekada najviše putovali za Uskrs? se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








