Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Mar.2023, 12:56

Dojave o bombama u više škola u Bugarskoj

U oko 10 škola u bugarskoj prestonici Sofiji stigli su mejlovi u kojima se navodi da se u školama nalaze bombe, saopštilo je danas bugarsko Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

Nove dojave o bombama u više desetina škola i na univerzitetu u Bugarskoj

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Mar.2023, 12:49

U više desetina škola u Bugarskoj ponovo su stigle dojave o postavljenim bombama, saopštilo je tamošnje Ministarstvo unutrašnjih poslova, prenose bugarski mediji.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.