Izvor: Kurir, 01.Avg.2008, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodik odbacio ocene Silajdžića

BANJALUKA, 1. avgusta 2008. (Beta)- Premijer Republike Srpske (RS) Milorad Dodik rekao je danas da je RS neprikosnovena, nesporna i trajna kategorija, i da taj entitet poštuje Dejtonski sporazum. "RS poštuje Dejtonski mirovni sporazum koji ne znači njeno omalovažavanje i permanentno ukidanje njenih nadležnosti", kazao je Dodik novinarima prilikom posete Tesliću. On je još kazao da je spreman za dijalog na nivou BiH, ali da odbija svaki pokušaj diktata.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Dodik: RS se ne smije omalovažavati

Izvor: Radio Slobodna Evropa, 01.Avg.2008

  Premijer Republike Srpske (RS) Milorad Dodik rekao je danas da je RS neprikosnovena, nesporna i trajna kategorija, i da taj entitet poštuje Dejtonski sporazum, te da RS niko ne smije omalovažavati. Govoreći u Tesliću još je kaza ..

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.