Izvor: Beta, 09.Apr.2010, 13:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Do kraja 2011. elektronske sednice parlamenta
BEOGRAD, 9. aprila 2010. (Beta) - Administrativni odbor Skupštine
Srbije uputio je u petak Švedskoj agenciji za razvoj zahtev za
odobravanje sredstava za uvodjenje e-parlamenta kojim će, kako je na
odboru navedeno, biti ojačana nadzorna funkcija i transparentnost
rada Skupštine.
Predsednik Odbora Nenad Konstantinović rekao je na sednici odbora da
će sednice parlamenta biti elektronske, da više neće biti
štapmanja tona papira, da će biti smanjeni troškovi i da će sve
što se dešava u skupštini biti na sajtu.
On je kazao da bi projekat koji će realizovati OEBS, trebalo da bude
završen do kraja 2011. godine.
Do kraja 2011. elektronske sednice parlamenta
Izvor: NaDlanu.com, 09.Apr.2010
BEOGRAD, 9. aprila 2010. (Beta) - Administrativni odbor Skupštine Srbije uputio je u petak Švedskoj agenciji za razvoj zahtev za odobravanje sredstava za uvođenje e-parlamenta kojim će, kako je na odboru navedeno, biti ojačana nadzorna funkcija i transparentnost rada Skupštine. ..






