
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Sep.2023, 10:59
Đukić Dejanović: Nema elemenata nasilja u školi u Pećincima, dečak je stabilno
Dečak koji je u osnovnoj školi "Slobodan Pajić Baja" u Pećincima povređen, nakon što ga je školski drug na času fizičkog vaspitanja slučajno pogodio gvozdenom kuglom u glavu, sada je stabilno i van životne opasnosti, izjavila je danas Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović i istakla da u tom konkretnom slučaju nema elemenata vršnjačkog nasilja.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Đukić Dejanović: Nema elemenata vršnjačkog nasilja u školi u Pećincima
Izvor: Radio 021, 16.Sep.2023
Dečak koji je u OŠ "Slobodan Pajić Baja" u Pećincima povređen, nakon što ga je školski drug na času fizičkog pogodio gvozdenom kuglom u glavu, sada je stabilno i van životne opasnosti.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.