Đoković se plasirao u četvrtfinale

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Avg.2009, 21:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković se plasirao u četvrtfinale

MONTREAL - Teniser Srbije Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Montrealu, pošto je pobedio Rusa Mihaela Južnog sa 2:0 (6:3, 6:4).

Teniser Srbije nije imao mnogo problema sa 65. igračem sveta i rutinskom igrom došao je do pobede u ovom meču.

U narednom kolu Đoković, koji je četvrti na ATP listi, igraće sa Amerikancem Endijem Rodikom koji je za dalji plasman pobedio Fernanda Verdaska.

"Igramo na tvrdoj podlozi i nadam se da imam >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << šansu da odigram dobro i pobedim. Svi znamo da Rodik ima odličan servis i da je počeo bolje da igra od kada je promenio trenera", rekao je Đoković koji je pobedio u Montrealu 2007. godine.

Prema njegovi rečima, Rodik igra mnogo agresivnije tako da očekuje da će naredni meč biti veoma težak.

Nagradni fond turnira u Montrealu je 3.000.000 dolara.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.