Izvor: Blic, 18.Dec.2000, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Djindjic: Bor je klinicki mrtav grad
Djindjic: Bor je klinicki mrtav grad
BOR - Jedan od lidera Demokratske opozicije Srbije (DOS) i predsednik Demokratske stranke Zoran Djindjic ocenio je da je Bor postao 'klinicki mrtav' grad, zbog stanja u Rudarsko-topionicarskom basenu (RTB) Bor. On je sinoc posetio RTB Bor i razgovorao sa rukovodstvom tog Holdinga. Djindjic je rekao da je Bor jedan od najvecih problema u Srbiji, jer veliki broj zaposlenih zavisi od sistema RTB-a, a nasledjeni problemi su takvi da nije moguce >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << 'napraviti razumnu konstrukciju za njegovo dalje odrzavanje'. On je kazao da je za opstanak RTB-a neophodno utvrditi sta se u ovom preduzecu dogadjalo u proteklih deset godina, u kojoj su meri ucestvovali ljudi koji su bili odgovorni za njegovo poslovanje i utvrditi strane firme koje su bile ukljucene u takav lanac poslovanja.
(14:11)










