Izvor: Nezavisne Novine, 15.Jan.2015, 22:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đelmić pojačava »Želju«
SARAJEVO - Ognjen Đelmić, nekadašnji fudbaler Čelika i banjalučkog Borca, karijeru će najvjerovatnije nastaviti u Željezničaru.
Iz kluba sa "Grbavice" potvrdili su da su pregovore sa igračem već obavili i da će konačan ishod biće poznat veoma brzo.
Ekipa "Želje" u petak će u sklopu ovozimskih priprema na turniru "Andija Anković" u Gabeli odigrati i prvu kontrolnu utakmicu. Protivnik će im biti Široki Brijeg, a očekuje se da bi bivši vezni igrač Zeničana >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << mogao ovaj meč odgledati sa tribina.
Inače, novi trener "plavih" Milomir Odović dobro poznaje Đelmića, s obzirom na to da je u prvom dijelu sezone sjedio upravo na klupi premijerligaša sa "Bilinog polja". Osim Čelika i Borca, Đelmić je nosio dresove Olimpika, Zvijezde, Drine (Z), Spartaka, Semeja...
Nastavak na Nezavisne Novine...















