Izvor: Nezavisne Novine, 15.Jan.2015, 22:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đelmić pojačava »Želju«

SARAJEVO - Ognjen Đelmić, nekadašnji fudbaler Čelika i banjalučkog Borca, karijeru će najvjerovatnije nastaviti u Željezničaru.

Iz kluba sa "Grbavice" potvrdili su da su pregovore sa igračem već obavili i da će konačan ishod biće poznat veoma brzo.

Ekipa "Želje" u petak će u sklopu ovozimskih priprema na turniru "Andija Anković" u Gabeli odigrati i prvu kontrolnu utakmicu. Protivnik će im biti Široki Brijeg, a očekuje se da bi bivši vezni igrač Zeničana >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << mogao ovaj meč odgledati sa tribina.

Inače, novi trener "plavih" Milomir Odović dobro poznaje Đelmića, s obzirom na to da je u prvom dijelu sezone sjedio upravo na klupi premijerligaša sa "Bilinog polja". Osim Čelika i Borca, Đelmić je nosio dresove Olimpika, Zvijezde, Drine (Z), Spartaka, Semeja...

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.