Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Sep.2017, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Divlja deponija problem Novog Slankamena
Đura Bunčević iz Novog Slankamena živi uz samu divlju deponiju u ovom naseljenom mestu i kako kaže, nesavesni meštani tokom noći na ovoj lokaciji prikolicama dovoze šut, stari nameštaj, ribarske mreže i otpad iz domaćinstava. Iako je nekoliko puta pokušao da razgovara sa onima koji bacaju smeće na ovoj divljoj deponiji, svaki put je doživeo uvrede i pretnje.
Osim sto je otpadom zatrpana ova divlja deponija, neretko se desi da isti otpad završi i u njegovom dvorištu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
Rukovodstvo Mesne zajednice intenzivno radi na tome da se ovaj veliki problem trajno reši.
Nakon čišćenja divlje deponije, u planu je da na ovoj lokaciji bude postavljen video nadzor kako bi se sprečilo ponovno gomilanje smeća.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








