Izvor: Press, 12.Okt.2015, 12:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Direktor EMS prošao poligraf
Direktor Javnog preduzeća Elektomreža Srbije Nikola Petrović, prošao je poligraf povodom optužbi da je u vezi s gradnjom vetroparkova ucenjivao američku kompaniju Kontinental vinds, prenosi dnevni list Blic.
Kako se navodi, Petrović je testiran danas oko 10 časova i prošao je poligraf. List podseća da se Petrović sam ponudio da ide na poligraf, a on je ranije demantovao >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << sve navode lidera DS Bojana Pajtića o navodnoj korupciji i rekao da nikada nije upoznao Lidiju Udovički, te da je projekat vetroparka vođen u skladu sa zakonom. U javnosti su plasirani transkripti razgovora Pajtića i Udovički, u kojima se pominje da je Petrović navodno od Udovički tražio dva miliona evra kako bi se na EMS priključio vetro-park te firme.
ČITAJTE U KURIRU AFERA VETROPARKOVI: Policija saslušala Nikolu Petrovića, na redu Pajtić i Udovički!
Izvor: Kurir, 13.Okt.2015, 07:45
Direktor EMS juče testiran na detektoru laži u vezi s optužbama da je tražio mito od dva miliona evra kako bi se američka firma priključila na elektromrežu. Lider DS bi već danas mogao da bude saslušan, dok je policija Lidiji ostavila poziv na vrata stana...BEOGRAD - Nikola Petrović, direktor...







