Izvor: Press, 22.Nov.2016, 12:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Devojka poginula na autobuskoj stanici u Sremčici
Devojka (25) poginula je jutros u 7 h ispred "Zavoda za psihofiziološke poremećaje i govornu patologiju prof dr Cvetko Brajović" u Sremčici na Ibarskom putu.
Foto:B92.net
"Žena je kao pešak poginula na autobuskoj astanici ispreda Zavoda, gde je konstatovana smrt po dolasku Hitne pomoći. U pitanju je mlada žena, oko 25 godina", rekli su iz Doma zdravlja "Dr Milorad Vlajković Barajevo".
Kako >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << "Blic" saznaje, devojka je poginula ispred Zavoda u kom je bila zaposlena kada je na nju naleteo automobil. MUP je saopštio da se nesreća dogovdila kada je putničko vozilo udarilo pešaka.
"Mi smo zatečeni tom vešću. Koleginica je krenula na posao i tada je došlo do nemilog događaja. U pitanju je stacionirani deo Lipovica na Ibarskom putu bb i još uvek nemamo dodatnih informacija", rekli su za "Blic" iz ovog Zavoda.
Uviđaj je i dalje u toku.





