Devojka Džastina Bibera u bolnici

Izvor: Blic, 11.Jun.2011, 11:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Devojka Džastina Bibera u bolnici

Američka glumica i pevačica Selena Gomez smeštena je u bolnicu u Los Anđelesu zbog glavobolje i mučnine.

Njena predstavnica za štampu kazala je da se glumica "nije dobro osećala" i da je prevezena u bolnicu radi "rutinskih testova". Ona nije iznela detalje o svom trenutnom stanju.

Selena Gomez (18), koja je devojka kanadskog pevača Džastina Bibera, hospitalizovana je nakon gostovanja u emisiji "The Tonight Show with Jay Leno", u kojoj je promovisala film "Monte Karlo".

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Selena Gomez završila u bolnici

Izvor: S media, 11.Jun.2011

Američka glumica i pevačica, devojka Džastina Bibera, Selena Gomez smeštena je u bolnicu u Los Anđelesu zbog glavobolje i mučnine...Njena predstavnica za štampu kazala je da se glumica "nije dobro osećala" i da je prevezena u bolnicu radi "rutinskih testova". Ona nije iznela detalje o njenom...

Nastavak na S media...

Devojka Džastina Bibera u bolnici

Izvor: medio.rs, 11.Jun.2011

Američka glumica i pevačica Selena Gomez smeštena je u bolnicu u Los Anđelesu zbog glavobolje i mučnine.

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.