Izvor: Blic, 11.Jun.2011, 11:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Devojka Džastina Bibera u bolnici
Američka glumica i pevačica Selena Gomez smeštena je u bolnicu u Los Anđelesu zbog glavobolje i mučnine.
Njena predstavnica za štampu kazala je da se glumica "nije dobro osećala" i da je prevezena u bolnicu radi "rutinskih testova". Ona nije iznela detalje o svom trenutnom stanju.
Selena Gomez (18), koja je devojka kanadskog pevača Džastina Bibera, hospitalizovana je nakon gostovanja u emisiji "The Tonight Show with Jay Leno", u kojoj je promovisala film "Monte Karlo".
Selena Gomez završila u bolnici
Izvor: S media, 11.Jun.2011
Američka glumica i pevačica, devojka Džastina Bibera, Selena Gomez smeštena je u bolnicu u Los Anđelesu zbog glavobolje i mučnine...Njena predstavnica za štampu kazala je da se glumica "nije dobro osećala" i da je prevezena u bolnicu radi "rutinskih testova". Ona nije iznela detalje o njenom...
Devojka Džastina Bibera u bolnici
Izvor: medio.rs, 11.Jun.2011
Američka glumica i pevačica Selena Gomez smeštena je u bolnicu u Los Anđelesu zbog glavobolje i mučnine.










