Deo Savskog venca u četvrtak bez vode

Izvor: Blic, 30.Avg.2011, 15:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deo Savskog venca u četvrtak bez vode

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u Ulici Milana Tepića na Savskom vencu u četvrtak, 1. septembra, od 17 do 21 sat bez vode će ostati potrošači u Ulici Serdara Jola.

Za najnužnije potrebe obezbeđena je autocisterna s vodom za piće.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti Kontakt centru JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” na telefon 3606-606, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.

Povezane vesti: Bez vode pojedine ulice na Vračaru i Zvezdari Vinča i Leštane u ponedeljak bez vode

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Bez vode delovi Vračara i Vinče

Izvor: Blic, 31.Avg.2011, 09:25

Zbog planiranih radova bez vode će danas biti pojedini potrošači na Vračaru i Vinči...Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na Vračaru od 8.30 do 14 sati bez vode će ostati potrošači na parnoj strani Ulice cara Nikolaja Drugog između Ulica Radoslava Grujića (Božidara Adžije) i Mileševske...Zbog...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.