Izvor: Blic, 30.Avg.2011, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deo Savskog venca u četvrtak bez vode
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u Ulici Milana Tepića na Savskom vencu u četvrtak, 1. septembra, od 17 do 21 sat bez vode će ostati potrošači u Ulici Serdara Jola.
Za najnužnije potrebe obezbeđena je autocisterna s vodom za piće.
Sve dodatne informacije mogu se dobiti Kontakt centru JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” na telefon 3606-606, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.
Povezane vesti: Bez vode pojedine ulice na Vračaru i Zvezdari Vinča i Leštane u ponedeljak bez vode
Bez vode delovi Vračara i Vinče
Izvor: Blic, 31.Avg.2011, 09:25
Zbog planiranih radova bez vode će danas biti pojedini potrošači na Vračaru i Vinči...Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na Vračaru od 8.30 do 14 sati bez vode će ostati potrošači na parnoj strani Ulice cara Nikolaja Drugog između Ulica Radoslava Grujića (Božidara Adžije) i Mileševske...Zbog...



