Izvor: B92, 15.Avg.2013, 08:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dečak i žena povređeni u udesima
Beograd -- Tokom noći u Beogradu su se dogodila dva saobraćajna udesa u kojima su povređeni jedan dečak i jedna žena kao pešak.
Dečak uzrasta oko 14 godina je u udesu oko 23.45 u Ulici Aleksandra Vojinovića kod okretnice autobusa u Resniku zadobio povredu desne šake i razderotinu desne potkolenice, a prevezen je u Univerzitetsku dečju kliniku u Tiršovoj ulici, rekao je Tanjugu koordinator za odnose sa javnošću u Hitnoj pomoći Mirko Lutovac.
Žena stara oko 25 godina >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je u udesu oko 22.55 u Resavskoj ulici kod broja 9 kao pešak zadobila hematom u predelu desnog rebarnog luka, žalila se i na glavobolju, a prevezena je na VMA, kazao je Lutovac.
Hitna pomoć je na manifestaciji "Bir fest", koja se održava na Ušću, obavila 10 intervencija, naveo je Lutovac.
Tokom noći Hitna pomoć je u Beogradu obavila 97 intervencija, od kojih 20 na javnim mestima, a pomoć lekara najčešće su tražili astmatičari, dodao je Lutovac.
U dva udesa povređeni dečak i žena
Izvor: Telegraf.rs, 15.Avg.2013
Dečak uzrasta oko 14 godina je zadobio povredu desne šake i razderotinu desne potkolenice, dok je ženska osoba stara oko 25 godina povređena kao pešak






