Izvor: Blic, 25.Jan.2014, 13:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dari Bubamari ispadale grudi iz korseta!
U spotu za pesmu Opasan pojavljuje se zgodan maneken u krevetu koji mami uzdahe, hiljade evra oko njih i provokativna pevačica sa bujnim dekolteomima
Dara Bubamara predstavila je novi spot za pesmu "Opasan". U spotu se vide zgodan maneken u krevetu koji mami uzdahe, hiljade evra oko njih i provokativna Dara Bubamara sa bujnim dekolteomima. U jednom momentu pevačici su grudi skoro ispale iz korseta.
Dara je otkrila da u budućnosti planira da objavljuje singlove na dva meseca, kao i da bi volela još jednom da se ostvari kao majka.
Najčitanije SADA:
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




