Danilovićeva supruga: Saša branio Filipovićevu devojku!

Izvor: Kurir, 19.Maj.2013, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danilovićeva supruga: Saša branio Filipovićevu devojku!

BEOGRAD - Supruga proslavljenog košarkaša Predraga Danilovića, Svetlana rekla je u nedelju veče da incident u kojoj je on zadobio ozbiljne povrede u beogradskom restoranu "Kafanica" nikako ne može da se smatra kafanskom svađom među prijateljima.

Bivši reprezentativac je, prema njenim rečima, pokušao da obuzda svog prijatelja Branka Filipovića koji je u jednom trenutku večeri postao agresivan prema svojoj devojci Sanji.

"Saša je primetio da situacija >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << može da se otrgne kontroli, da verbalna agresija prema njoj eventualno može da preraste u veći problem, rekao joj je da je bolje ode, što je ona i učinila. Tada je došlo do prvog incidenta. Saša je pokušao da smiri Branka, kao i čitavu situaciju i tada je zadobio prvu ranu na čelu", navodi se u saopštenju Danilovićeve supruge.

Ona je potvrdila da je Danilović, pri prvom dolasku ekipe Hitne pomoći, rekao da je sve u redu, ali je negirala da je bilo kome pretio oružjem ili sukobom.

"Nastavak nemilog događaja usledio je kada se učinilo da se sve ipak završilo i kada je Saša želeo da se uveri da je sve u redu, kako bi se mirno razišli. Sukob je nastavljen, a završen je na taj način na koji se završio, njihovim fizičkim obračunom koji Saša nije inicirao, već je pokušavao da obuzda svog prijatelja", navela je Danilovićeva.

Ona je dodala i da Filipoviću to nije prvi incident u lokalu "Kafanica" u Koštunjaku čiji je vlasnik, kao i da je njen suprug do sada jedini uspevao da ga smiri.

"Saša se nadao da će i te večeri uspeti, smatrajući da Filipović neće napraviti veći problem u njegovom društvu, ali eto kad tad je to očigledno moralo i da se desi, nažalost. To je jedina istinita priča koja se dogodila, za koju nikako ne smatramo da je bila kafanska svađa među prijateljima", ističe se u saopštenju.

Ona je negirala i da je Filipović posle incidenta posetio njenog supruga u bolnici i navela da je zvao neke prijatelje kako bi "izvidio situaciju".

Danilović je povređen pretprošle noći kada je uboden nožem u "Kafanici" u Košutnjak.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Danilovićeva supruga: Saša pokušao da obuzda Filipovića, branio njegovu devojku

Izvor: S media, 19.Maj.2013

Supruga proslavljenog košarkaša Predraga Danilovića, Svetlana rekla je večeras da incident u kojoj je on zadobio ozbiljne povrede u jednom beogradskom restoranu nikako ne može da se smatra kafanskom svađom među prijateljima...Bivši reprezentativac je, prema njenim rečima, pokušao da obuzda...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.