Danijel Alibabić propušio od muke!

Izvor: Kurir, 07.Mar.2014, 07:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danijel Alibabić propušio od muke!

Alibabić zbog problema sa Jovanom nervozu leči duvanom, pa na promociji Ćeminog albuma nije vadio cigaretu iz usta

Zakleti nepušač postao pušač.

Danijel Alibabić propušio je od muke! Crnogorski pevač ne vadi cigaretu iz usta, pa samo pali jednu za drugom. Kako i ne bi kad zbog još uvek zvanične supruge Jovane Nikolić, s kojom je u brakorazvodnoj parnici, prolazi kroz pravi pakao.

Njegov kolega Ćemo preksinoć je u >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << restoranu promovisao prvi CD, čemu su prisustvovali brojni pevači. Alibabić se dobro provodio s bivšim farmerima, ali cigaretu nije ispuštao, što je mnoge iznenadilo. Uživao je i u dobroj hrani, a neke koleginice su ga i hranile.

Inače, Ćemu je podržala skoro cela estrada. Pored Danijela, došli su i Željko Vasić, Milena Ćeranić, Ana Sević bez Darka Lazića, Kaža Živković bez Baneta, Aleksandra Bursać, Dejan Matić, Aleksandar Petrović Acko, Sanja Radinović, Miki Mećava, Zoran Jagodić Rule, Soraja Vučelić, Ministarke i mnogi drugi.

Ministarka

EDITA POKAZALA GAĆE

Pevačica benda Ministarke Edita Aradinović imala je problema s haljinom, koja joj se stalno podizala. Iako ju je stalno povlačila, nije uspela da sakrije gaćice, što je muškarcima bio pravi melem za oči. Popularna „ministarka“, kad se opustila i prepustila sjajnoj atmosferi, više nije obraćala pažnju na to.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.