Izvor: Blic, 27.Mar.2011, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dani Francuske i danas na Novom Beogradu
U Novobeogradskoj kulturnoj mreži, u Ulici Jurija Gagarina 221, danas će biti nastavljena manifestacija pod nazivom „Dani Francuske” na Novom Beogradu, u saradnji sa Francuskim kulturnim centrom. „Dani Francuske" počinju u 16.30 sati
Tako će od 16.30 do 18 sati biti održan čas konverzacije na francuskom jeziku, a od 18 do 20 sati, u foajeu Novobeogradske kulturne mreže, na programu je promocija francuske kuhinje.
Koncert „Šansone i francuska poezija" počinje u 20 sati i traje 90 minuta.
Ulaz na sve radionice je besplatan.
Dodatne informacije mogu se dobiti na broj telefona 228-34-83.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













