Izvor: S media, 04.Mar.2012, 11:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Danas radovi na Pančevačkom mostu
Desna saobraćajna traka na Pančevačkom mostu, u dužini od 50 metara u smeru iz Beograda, biće zatvorena danas od 10 do 15 sati zbog radova, najavili su Putevi Srbije.
Saobraćaj pojačan na Pančevačkom mostu i na "Gazeli"
Gazela bez gužvi!
Radovi će biti obezbeđeni odgovarajućom saobraćajnom opremom i signalizacijom i izvodiće se uz podršku saobraćajne policije.
Putevi Srbije u saopštenju apeluju na vozače da poštuju postavljenu saobraćajnu signalizaciju i prilagode brzinu kretanja uslovima na putu.
(Tanjug)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










