Danas počinje dopuna za Bus plus kartice

Izvor: Blic, 25.Jul.2012, 09:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danas počinje dopuna za Bus plus kartice

Dopuna personalizovanih Bus plus kartica za avgust počeće sutra na više od 1.100 prodajnih mesta u Beogradu.

Iz sistema Bus plus podsećaju da je od danas počelo produženje roka važenja kartica za nezaposlene, i to za one koji su svoje legitimacije prvi put dopunili u februaru ove godine.

Budući da kartice za nezaposlene važe šest meseci, potrebno je da svi koji su ih izvadili posle februara, a i dalje imaju status nezaposlenog lica, produže rok svojih kartica pred istek njihovog važenja.

Za produženje je potrebno da daju na uvid važeću Bus plus karticu, ličnu kartu i potvrdu Nacionalne službe za zapošljavanje ne stariju od 30 dana.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.