Izvor: Blic, 22.Avg.2011, 19:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Danas izmerena 32 stepena Celzijusa
Danas je u Beogradu bilo sunčano i toplo, a maksimalna izmerena temperatura iznosila je 32 stepena Celzijusa. Do kraja nedelje očekuje se pravi toplotni talas sa temperaturama do 39 stepeni.
U glavnog gradu je trenutno duva severoistočni vetar brzinom od dva metra u sekundia, dok vlažnost vazduha iznosi 27 procenta.
Izgledi vremena za Srbiju u narednih sedam dana - do 28. avgusta:
Sunčano i veoma toplo. Od utorka, 23. avgusta, topli talas od najmanje pet dana, tokom kojih će maksimalna temperatura u većini mesta biti od 35 do 38 stepeni Celzijusa.
Povezane vesti: Sutra pretežno sunčano, popodne i uveče pljuskovi
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














