Danas BiH protiv Bjelorusije

Izvor: Nezavisne Novine, 26.Jan.2015, 14:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danas BiH protiv Bjelorusije

Bosna i Hercegovina danas će odmjeriti snage sa Bjelorusijom u takmičenju “President cup” u kome se sastaju ekipe koje se nisu plasirale u osminu finala Svjetskog prvenstva.

Igrači na teren izlaze od 15 sati po srednjoevropskom vremenu, i bore se za plasman od 17 do 20 mjesta. Nakon utakmice BiH – Bjelorusija, drugo polufinale u našoj konkurenciji odigraće Češka i Rusija, piše Bhrt.ba.

Selektor Dragan Marković je rekao da mu je veoma teško bilo šta prognozirati, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << ali da je dobro što su se naši reprezentativci oporavili od šoka nakon utakmice sa Tunisom.

“Ponovno ćemo igrati otvoreno i na pobjedu, iako imamo problema sa povredama, o kojima ne bih puno govorio”, rekao je Marković.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.