Izvor: Telegraf.rs, 21.Okt.2016, 12:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Da li građani mogu da budu sigurni u ono što JEDU?
U našim radnjama veliki je izbor namaza i pašteta, posebno onih pilećih i kokošijih, proizvedenih od strane domaćih i stranih kompanija. Paštete različitog ukusa postoje već decenijama na našem tržištu.
Dok su ovi namazi jednima omiljena hrana, drugi ih izbegavaju najčešće zbog sumnje u sastojke koje one sadrže. Upravo među našim sugrađanima istraživali smo šta bi pitali proizvođače kokošijih pašteta, kada bi im se ukazala prilika.
Printskrin: Telegraf >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << TV
Proverili smo i sa nutricionistom na šta da obratimo pažnju kod ovih namaza, a evo i njihovih odgovora:
Carnex Selection kokošija pašteta je napravljena od najboljih delova kokošijeg mesa – kokošijih grudi i bataka. Pored toga, ne sadrži aditive, konzervans, niti i veštačke boje, a Carnex je jedini proizvođač koji jasno na pakovanju navodi koji su to delovi kokošijeg mesa koji se stavljaju u ovu paštetu.
(Telegraf.rs/ PR)

















