
Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Jun.2022, 15:51
DRAMA NA GAZIMESTANU USRED PROSLAVE VIDOVDANA: Policija lažne države uhapsila mladića (20) iz Beograda - odvezli ga u Prištinu
Policija ga je odvezla u pravcu Prištine.
Tokom obeležavanja 633. godišnjice Kosovske bitke, na Gazimestanu je danas uhapšen Nikola Nedeljković (20) iz Beograda, a pripadnici Kosovske policije su ovom mladiću, koji je bio go do pojasa, stavili lisice na ruke i odvezli su ga džipom u pravcu Prištine.
Kako saznaje Kosovo onlajn, Nikola je bio u grupi vernika koja je iz Beograda došla na Gazimestan da bi prisustvovala obeležavanju Vidovdana. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
Zvaničnog objašnjenja o hapšenju Nedeljkovića nema, a ekipa Kosova onlajn je saznala od policajaca koji su bili na Gazimestanu, da Nikola nije imao lična dokumenta kod sebe u momentu privođenja.
Ipak, drugovi iz grupe sa kojom je doputovao, pokazali su policiji Nedeljkovićevu ličnu kartu radi utvrđivanja identiteta.
O daljem postupku, kako kažu pripadnici policije, odlučiće tužilac.
BONUS VIDEO: Stravične scene: Iscureo gas u Jordanu - povređeno više od 100 osoba
Nastavak na SrbijaDanas.com...