DOSADIO JOJ VLADA: Nata prsa u prsa sa polugolom Tajlanđankom

Izvor: Kurir, 22.Jan.2014, 15:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DOSADIO JOJ VLADA: Nata prsa u prsa sa polugolom Tajlanđankom

Nataša Bekvalac, koja se odmara na Tajlandu sa dečkom Vladom Vuksanovićem, uživala u karnevalskoj atmosferi i ludo se provodila.

Nata je podelila fotografiju sa egzotičnom igračicom, koja je bila polugola. Pevačica je naslonila svoje grudi na njene odmeravajući sa igračicom čije grudi su veće.

Izgleda da joj je dosadilo da se slika sa verenikom Vladom, kome se pridružila na odmoru posle novogodišnjeg koncerta u Novom Sadu. Naime, par već neko vreme boravi na Tajlandu, gde je i nekolicina Vuksanovićevih prijatelja, ali najviše vremena maneken provodi sa pevačicom.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

DOSADIO JOJ VLADA: Nata prsa u prsa sa polugolom Tajlanđankom

Izvor: Dzungla.org, 22.Jan.2014

Pevačica je naslonila svoje grudi na njene odmeravajući sa igračicom čije grudi su veće OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.