DIJEGO PRVO NOVČANO KAŽNJEN, PA SUSPENDOVAN

Izvor: Kurir, 09.Feb.2011, 00:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DIJEGO PRVO NOVČANO KAŽNJEN, PA SUSPENDOVAN

SAO PAOLO - Fudbaler Volfsburga Brazilac Dijego kaže da je razočaran suspenzijom od jedne utakmice koju mu je klub odredio jer nije prihvatio odluku trenera i bez dozvole izveo jedanaesterac koji je promašio.

Volfsburg je u nedelju izgubio od Hamburga sa 0:1. U 80. minutu dosuđen je penal za Volfsburg, a trener Stiv Meklaren zatražio je da najstrožu kaznu izvede Patrik Helmes.

Dijego se nije složio sa tom odlukom, oteo je loptu Helmesu i sa "bele tačke" pogodio prečku.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
Uprava kluba je juče zbog toga kaznila Dijega sa 100.000 evra, a onda je odlučila da ga suspenduje na jednu utakmicu.

Dijego je u saopštenju naveo da je razočaran, ali da "mora da prihvati odluku uprave, pa će u sledećem meču kao navijač bodriti svoj tim".

Uprava Volfsburga juče je otpustila trenera Stiva Meklarena, pošto je šampion Bundes lige iz 2009. godine na poslednjih 11 utakmica zabeležio samo jednu pobedu i nalazi se na bod od zone ispadanja.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.