DETE NE DIŠE, Samo sam čula stravičan vrisak, mislila sam da je nešto u vezi korone: Ispovest komšinice mrtve bebe

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Avg.2020, 14:06

DETE NE DIŠE, Samo sam čula stravičan vrisak, mislila sam da je nešto u vezi korone: Ispovest komšinice mrtve bebe

U nezapamćenoj porodičnoj tragediji koja se u nedelju, oko osam sati ujutro, dogodila u Kraljevu, najverovatnije nesrećnim slučajem od posledica gušenja preminula je beba J.J, dečak star oko mesec dana.

Bebu je, kako se nezvanično saznaje, bez znakova života i kako ne diše zatekla majka u porodičnom stanu u Ulici Dragoslava Bogavca 27, poznatijoj kao Gradska kolonija.

Prema nezvaničnim informacijama, majka je svog dečaka podojila oko tri sata ujutro i potom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << legla da spava. Ujutru kada je pogledala svoje najmlađe dete, ono nije davalo znake života. Ubrzo je na mesto događaja pristigla hitna pomoć koja je bebu sanitetskim vozilom prevezla u kraljevačku Opštu bolnicu "Studenica" gde su lekari, na žalost, konstatovali smrt. Policija je obavila razgovor sa roditeljima i, kako saznajemo, za sada niko nije priveden. Istragu će sprovesti Više javno tužilaštvo u Kraljevu, a više okolnosti pod kojima je beba preminula biće poznato tek nakon obavljene obdukcije

- Samo što sam se probudila začula sam histerične vriske "Ne diše!", "Dete ne diše!". Nedugo potom se glasno čula sirena hitne pomoći. U prvi mah nisam znala šta se desilo, mislila sam da je nešto u vezi korone, a kada sam saznala baš me je potreslo. Ne poznajem tu porodicu, ali je strašno to što im se dogodilo – kaže jedna od komšinica.

Kako se saznaje od ostalih komšija, porodica J. se u tu zgradu Gradske kolonije sa svoje četvoro dece nedavno uselila, tako da ih nisu dobro poznavali.

- Viđala sam to troje starije dece napolju, a ponekad i roditelje. Pre oko mesec dana dobili su bebu, a eto desila im se prava tragedija, teška nesreća – dodaje još jedna komšinica. - Ne znam šta bih vam još rekla. Strašno je kada čujete ovakve stvari.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

TRAGEDIJA! BEBA SE UGUŠILA MLEKOM? Dete verovatno nije lepo podrignulo, telo poslato na obdukciju

Izvor: Kurir, 10.Avg.2020, 08:19

Majka podojila mališana od mesec dana, stavila ga da spava, a posle nekoliko sati ga zatekla mrtvog  

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.