DEL BOSKE: Nikad se neću vratiti u Real

Izvor: Kurir, 30.Maj.2013, 22:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DEL BOSKE: Nikad se neću vratiti u Real

Nakon sezone bez osvojenog trofeja, predsednik Reala Florentino Perez je rekao da će Del Boske "imati svoj dom u Realu" ako napusti mesto trenera reprezentacije

Selektor fudbalske reprezentacije Španije Visente Del Boske rekao je da nije zainteresovan da se vrati na klupu Reala iz Madrida.

Nakon sezone bez osvojenog trofeja, predsednik Reala Florentino Perez je rekao da će Del Boske "imati svoj dom u Realu" ako napusti mesto trenera >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << reprezentacije.

"Ne nameravam da se vratim u Real ili da vodim bilo koji drugi klub. Cenim ono što je rekao Perez, ali sam potpuno fokusiran na nacionalni tim", rekao je Del Boske za Eurosport.

On je, takođe, pružio podršku golmanu Ikeru Kasiljasu čije je razilaženje sa trenerom Žozeom Murinjom i dovelo do loše atmosfere u klubu.

"Bilo je bolno gledati kroz šta Iker prolazi. Stavio sam sebe na njegovo mesto i mislim da je pomislio: 'Zašto mi se ovo dešava?' On je glavni adut za reprezentaciju, ali nikad se nisam mešao u odluke trenera Reala", rekao je Del Boske.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.