Izvor: B92, 15.Sep.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"DANAS": AGREGAT ISKLJUCEN ODMAH PO MILOSEVICEVOM ODLASKU

Agregat Hidroelektrane "Djerdap 2", koji je u utorak otvorio predsednik SRJ Slobodan Milosevic, iskljucen je odmah nakon Milosevicevog odlaska i nece biti u funkciji bar u naredna tri meseca, pise vikend-dvobroj beogradskog dnevnika "Danas". U tekstu se navodi da je dopisniku "Danasa" ovo javilo nekoliko ljudi koji su se predstavili kao zaposleni na Hidroelektrani "Djerdap 2". Pozivajuci se na pouzdane izvore, "Danas" pise da "agregat nema ni teoretskih sansi da bude u funkciji bar u naredna tri meseca", a da je "osnovni razlog tome nedostatak finansijskih sredstava da se radovi privedu kraju".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.