Izvor: Kurir, 06.Mar.2013, 17:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DALJE NEĆEŠ MOĆI: Ibaka zaustavio Hauarda
Centar iz Konga koji igra za reprezentaciju Španije utakmicu je završio sa dve blokade
Oklahoma je dobikla Lejkerse 122:105, ali će ovaj meč ostati zapamćen po fantastičnojk blokadi Serža Ibake, koji je sa zakucavanja vratio najpre Dvajta Hauarda, a potom i Erla Klarka.
Centar iz Konga koji igra za reprezentaciju Španije utakmicu je završio s te dve blokade dok je Hauard stao na šest poena uz katastrofalan šut iz igre 1-7.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










