Izvor: RTS, 06.Dec.2012, 15:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Cvetković podneo ostavku
Nekadašnji premijer Mirko Cvetković podneo ostavku na poslaničku funkciju. Pre Cvetkovića ostavku na funkciju poslanika, podneli su i ministri prethodne vlade Snežana Malović i Oliver Dulić.
Posle Snežane Malović i Olivera Dulića, ministara u prethodoj vladi, ostavku na poslaničku funkciju poneo i nekadašnji premijer Mirko Cvetković.
Na izbornoj skupštini DS-a pre desetak dana, predsednik stranke Dragan Đilas pozvao je poslanike DS-a, koji su bili ministri >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u prethodnoj vladi, da vrate poslanički mandat.
"Svi ministri koji su sedeli u vladi koja nije dobila od građana prelaznu ocenu treba da razmisle da li i dalje treba da sede u parlamentu i predstavljaju DS, i to bez obzira na to što su neki od njih dobro radili svoj posao i što sam siguran da će neke od njih stranka ponovo kandidovati za najvažnije funkcije", rekao je tada Đilas.
Cvetković vraća mandat poslanika
Izvor: Kurir, 06.Dec.2012
Posle Snežane Malović i Olivera Dulića, ministara u prethodoj vladi, ostavku na poslaničku funkciju poneo i nekadašnji premijer Mirko Cvetković..BEOGRAD - Nekadašnji premijer Mirko Cvetković podneo ostavku na poslaničku funkciju. Pre Cvetkovića ostavku na funkciju poslanika, podneli su i ministri...




