Cvetković čestitao košarkašima

Izvor: S media, 21.Sep.2009, 18:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cvetković čestitao košarkašima

Premijer Srbije Mirko Cvetković čestitao košarkaškoj reprezentaciji Srbije osvajanje srebrne medalje na evropskom prvenstvu održanom u Poljskoj.

"Vi ste dokaz kako mladost i upornost mogu da postignu odlične rezultate. Najiskrenije vam čestitam i želim vam još mnogo uspeha i lične sreće", rekao je premijer.

Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je u nedelju srebrnu medalju na prvenstvu Evrope u Poljskoj, pošto je u finalnoj utakmici izgubila od selekcije Španije rezultatom 85:63 (24:14, 28:15, 15:15, 18:19).

Srpski košarkaši su, osim srebrnog odličja, izborili direktan plasman na prvenstvo sveta iduće godine u Turskoj.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.