Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Jun.2013, 10:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čurkin: Rusija podržava zahtev Srbije
Rusija smatra osnovanim zahtev zvaničnog Beograda da Srbija bude stavljena na listu zemalja u kojima osobe osuđene od strane Međunarodnog krivičnog suda za bivšu Jugoslaviju mogu da služe kaznu, izjavio je sinoć stalni predstavnik Rusije u Ujedinjenim nacijama Vitalij Čurkin.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Čurkin: Rusija podržava zahtev Srbije
Izvor: Akter, 13.Jun.2013
Rusija smatra da Srbiju treba staviti na listu zemalja u kojima osuđeni od strane Međunarodnog krivičnog suda za bivšu Jugoslaviju mogu da služe kaznu
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









