Čudo od deteta: Rokerski živim sa pola srca!

Izvor: medio.rs, 03.Apr.2013, 00:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čudo od deteta: Rokerski živim sa pola srca!

Nikola Džoni Ranković (9) svira gitaru kao zreo muzičar, piše tekstove, komponuje, pun je energije i, kako kaže, „nikad se ne gasi. Kada s mnogo veštine i ljubavi prepliće prste po žicama gitare, izvodeći najsloženije kompozicije, teško je poverovati da je to dečak rođen s pola srca i da se više puta borio za život.

Nastavak na medio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.