Crkva zabranila: Gola Sersei ipak neće prošetati Stradunom

Izvor: Vesti-online.com, 26.Avg.2014, 14:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crkva zabranila: Gola Sersei ipak neće prošetati Stradunom

Jedna od scena u petoj sezoni serije "Igra prestola" neće biti snimljena u Dubrovniku zato što je to zabranila crkva, prenosi portal Indeks.

Lepa kraljica Sersei ipak neće gola prošetati Stradunom

 

Kraljica Sersei, koju glumi Lena Hedi, trebalo je da prošeta gola delom Straduna, odnosno od dubrovačke katedrale do palate Sponza.

 

"Scena je trebalo da bude snimljena u Dubrovniku gde crkva ima veliku moć i rigidnu politiku prema >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << javnom iskazivanju seksualnosti", piše sajt TMZ.

 

Izvori TMZ su naveli da lokalna filmska komisija producentima ne želi da izda dozvolu za snimanje prema naredbi koja je stigla iz Dubrovačke biskupije.

 

Producenti ne mogu da odustanu od scene jer je ona ključna za razvoj priče i jedan od važnih momenata u knjizi, pa će potražiti drugu lokaciju za snimanje.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.